Půjčovna, pronájem elektrocentrál (dieselagregátů)

Naše společnost Valeon.cz vám zajistí formou krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu elektrocentrály dodávku primárního zdroje elektrické energie všude tam, kam potřebujete, ať už se jedná o stavbu, výrobní firmu či jakékoliv venkovní akce – kulturní nebo sportovní.

Dieselagregáty jsou určeny ke komplexnímu zálohování elektrickou energií všude tam, kde z jakéhokoliv důvodu není připojení k elektrické síti. Vhodné jsou tedy například při plánovaných odstávkách elektřiny, poruchách, na osvětlení staveb, či inženýrských sítí, nebo již zmiňovaných venkovních akcích, jako jsou různé trhy, festivaly, koncerty pod širým nebem a podobně.

Součástí našich služeb je kompletní nabídka širokého rozsahu, dle požadavku klienta, což nás odlišuje od konkurenčních společností.

Po pečlivé přípravě řešení vám sestavíme dokonalou nabídku přímo na míru. V případě jakýchkoliv nejasností ohledně vašeho požadavku, kdy si nejste zcela jisti, je možné k vám vyslat technického pracovníka naší společnosti, který dokáže situaci vyhodnotit přímo na místě, sestavit přesný plán pro dostatečně silnou elektrocentrálu a následně vyhotovit objednávku přesně dle vašich požadavků a možností.

Kompletní servis

Součástí nabízeného pronájmu je samozřejmě také zajištění dopravy, instalace a následná demontáž po ukončení akce. Samozřejmostí je pro nás rovněž dodávka kabelového materiálu, nádrží na palivo včetně trvalé obsluhy profesionálním atestovaným elektrikářem. Jedná se tedy o kompletní řešení i pro velmi náročné klienty.

Naše dieselagregáty procházejí pravidelným servisem a testováním. Proto vám můžeme nabídnout záložní centrály v případě problému, čímž zabráníme ohrožení jakékoliv vaší akce. To je umožněno širokým spektrem našich elektrocentrál, které se pohybují od výkonu 400 kVa až po 1 800 kVa. V naší nabídce naleznete elektrocentrály jak s klasickými výkony od 15 kVA, tak centrály s neomezeným výkonem, jelikož vyšší výkony lze vytvořit spojením, tedy například 2 x 900 kVA.

Nabízíme k pronájmu jak stacionární, tak i mobilní elektrocentrály na vozíku. Veškeré centrály jsou odzkoušeny před každou zakázkou.

Vybrat si můžete elektrocentrály i z hlediska hlučnosti, protože ne všude je možné a vhodné používat hlučná zařízení. V naší nabídce naleznete tedy elektrocentrály s ohledem na odhlučnění, a to od silent 96 dB, přes super – silent 68 dB až po ultra – silent 50 dB.

Zákazníci u nás rovněž využívají pronájem elektrocentrál pro napětí, která jsou používána v jiných zemích, tedy 60 Hz. Nabízíme elektrocentrály, které dokážou vytvořit síť, která se používá například v USA či Japonsku atd.

Pro naše stálé klienty nabízíme dlouhodobý pronájem elektrocentrál, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu či dokonce nákupu elektrocentrály. Využijte tedy nabídku slevy při dlouhodobém pronájmu.

V naší nabídce naleznete:

  • Mobilní elektrocentrály 15  kVA – 250 kVA
  • Stacionární elektrocentrály kontejnerového typu ISO 20 400 kVA – 1400 kVA,dále pak větší výkony spojováním TWIN až do velikosti 4000 kVA
  • Palivové nádrže 200 l – 5000 l s tankovacím zařízením, s ADR
  • Rozvaděče 32 A, 63 A, 125 A, 500 A
  • Kabelový materiál 32 A, 63 A, 125 A, 400 A POWERLOCK
  • Kabelové přejezdy
  • Odporová zátěž 1 000 kW

Zpracování cenové nabídky vám poskytneme zdarma. Stačí nás pouze kontaktovat.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *